WYLĄDOWALIŚMY!

Z dniem 19 października nasza Space PRowa rakieta podbiła Katowice! Wylądowaliśmy przy ulicy Sobieskiego 11/109CD. To tu możecie nas znaleźć między 9:00 a 17:00.

Agencja Public Relations Space PR to idealne wsparcie dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć profesjonalny wizerunek swojej firmy w strefie zarówno online jak i offline.   Employer branding, brand public relations, e-PR, SERM, social media. Brzmi kosmicznie? Ale kosmiczne nie jest- to nasze narzędzia w tworzeniu profesjonalnego wizerunku, merytorycznego wsparcia i świadomości marki. Mało? Dorzućmy jeszcze szkolenia. Dlaczego? Dlatego, że wiedza i edukacja to niezmienne wartości przyświecające rozwojowi każdego człowieka sukcesu. A jak wiadomo, firmę tworzą ludzie. Rakietowa załoga to praktycy i znawcy PR oraz social media. Od ponad ośmiu lat swoje doświadczenie skrzętnie tworzą na bazie teorii, praktyki i doświadczeń.

Za sterami Space PRowego statku siedzi Marcin Janowski. Umiejętności, które zdobył jako wykładowca akademicki, z powodzeniem przekłada na pracę, odpowiada za tworzenie strategii wizerunkowych i komunikacji. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Na co dzień aktywny obserwator social media i nowych technologii. Pierwszym Oficerem, czyli PR Account Managerem od zadań specjalnych jest Karolina Kord. Podobnie jak Marcin, specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacyjnych i wizerunkowych. Ponadto, na jej barkach spoczywa kontakt z mediami oraz obsługa klientów agencji. Wykształcenie zdobywała zarówno na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach jak i na Uniwersytecie Śląskim. Oficerem od strategii w social media jest Magdalena Tomaszewska. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa. Prowadzi skutecznie profile klientów na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn, zarówno B2B jak i B2C. Pomaga również klientom wdrażać strategie marketingowe. Niedawno do załogi dołączyły nowe członkinie- asystent pokładowy Aleksandra Milachowska – specjalistka od PR i copywritingu, która studiowała filozofię i logikę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. A także główny mechanik Julia Sobczyk, studentka na Uniwersytecie Śląskim, która dba o to, aby trybiki w maszynie SPACE PR w postaci dokumentów i działań logistycznych działały poprawnie.

Z kosmicznymi pozdrowieniami, 
załoga SPACE PR

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email